Nederland | verkoop@hakron.be

   
Home Over Hakron Producten Engineering Downloads Hydroseal Nieuws Contact
Online catalogus


prefab winter waterdicht duurzaam beton anker geluid innofix veilig ufo

Catalogus download
download catalogus


Hakron Engineering



contact | Hakron team

 

Verkoop Prefab Engineering Administratie Logistiek Inkoop PR ICT Directie


E-mailadres: verkoop@hakron.be

BuitendienstBinnendienst

RAYON 11
Regio Antwerpen

Kurt van Bastelaere
Verkoop buitendienst
+32 (0)497 43 86 76
k.vanbastelaere@hakron.be

RAYON 11
Regio Antwerpen

Yannis Veirman
Verkoop binnendienst
054/31.76.73
y.veirman@hakron.be

RAYON 12
Regio Oost-Vlaanderen

Andy Vandekerckhove
Verkoop buitendienst
+32 (0)493 40 24 93
a.vandekerckhove@hakron.be

RAYON 12
Regio Oost-Vlaanderen

Magaly Hory
Verkoop binnendienst
054/31.76.76
m.hory@hakron.be

RAYON 13
Regio West-Vlaanderen

Esteban Talloen
Verkoop buitendienst
+32 (0)471 56 73 14
e.talloen@hakron.be

RAYON 13
Regio West-Vlaanderen
Yannis Veirman
Verkoop binnendienst
054/31.76.73
y.veirman@hakron.be

RAYON 14
Regio Brussel & Limburg

Raphaël Houwaer
Verkoop buitendienst
+32 (0)492 737 955
r.houwaer@hakron.be

RAYON 14
Regio Brussel & Limburg
Magaly Hory
Verkoop binnendienst
054/31.76.72
m.hory@hakron.be

RAYON 15
Regio Wallonië
Raphaël Houwaer
Verkoop buitendienst
+32 (0)492 737 955
r.houwaer@hakron.be

RAYON 15
Regio Wallonië
Magaly Hory
Verkoop binnendienst
054/31.76.72
m.hory@hakron.be

Eigen vervoer vandaag
ma     di     wo     do     vr

Beurs agenda

■ geen beurzen gevonden.


Laatste nieuws

Doorwerken in de winter

Schenking Kinderkankerfonds

Un don aux Kinderkankerfonds

Hakron Werfafzetting


Vacatures

Engineer